Trabzonspor - Kasımpaşa

KOD : LİG : SÜL TARİH : 2020-10-30 SAAT : 20:00

MS - 1
oran :1.85 Eski :

%47

MS - 0
oran :3.15 Eski :

%26

MS - 2
oran :2.90 Eski :

%26

İY - 1
oran :- Eski :

%34

İY - 0
oran :- Eski :

%48

İY - 2
oran :- Eski :

%16

KG var
oran :1.42 Eski :

%55

KG yok
oran :2.15 Eski :

%44

1,5 ALT
oran :- Eski :

%28

1,5 ÜST
oran :- Eski :

%71

2,5 ALT
oran :2.00 Eski :

%50

2,5 ÜST
oran :1.50 Eski :

%50

3,5 ALT
oran :1.42 Eski :

%70

3,5 ÜST
oran :2.15 Eski :

%29

Yukarıdaki maç sonucu tahminleri;

Geçmişte oynanmış ve oranları iddia tarafından MS-1= 1.85, MS-2= 2.90, İY-0= - olarak belirlenmiş, 118 adet eşleşen sonuç ile analiz edilmiştir. Bu sonuçları alttaki istatistik verisini tıkalyarak görebilirsiniz.

Eşleşen tüm maçlar:

Kod Ev Sahibi- Misafir İY MS Tarih Saat Lig
309 Hollvikens Gif - Trollhattan Fc 0-0 0-0 2016-08-20 17:00 ISC3
333 Volyn Lutsk - Chernomorets 0-0 0-1 2016-08-27 17:00 UKR
593 Wrexham - York 1-1 2-1 2016-08-29 17:00 IBSL
244 Bahia - Vasco Da Gama 1-0 1-0 2016-09-03 22:30 BR2
406 Avai - Criciuma 2-0 3-0 2016-09-10 22:00 BR2
407 Parana - Londrina 1-1 2-1 2016-09-10 22:00 BR2
416 Goias - Ceara 1-0 2-0 2016-09-11 00:30 BR2
455 Luverdense - Brazil De Pelot 0-0 1-0 2016-09-14 03:30 BR2
243 Stal Denprodzh - Olimpik Donetsk 0-1 2-3 2016-09-17 14:00 UKR
368 Karpaty Lviv - Chernomorets 0-0 0-0 2016-09-17 17:00 UKR
373 Istra - Inter Zapresic 3-0 4-1 2016-09-17 18:00 HIR
420 Londrina - Ceara 0-0 1-1 2016-09-17 22:30 BR2
425 Depor Municipa - Cesar Vallejos 0-0 2-1 2016-09-17 23:00 PER
528 Alianza Atleti - Univ San Martin 0-3 2-3 2016-09-18 21:30 PER
294 Arbroath - Cowdenbeath 0-0 0-0 2016-09-24 17:00 IK2
476 Bryne - Asane Fotball 1-0 3-1 2016-09-25 19:00 NOR1
166 Kapfenberg - Sv Horn 1-0 1-0 2016-09-30 19:30 AU2
194 Waalwijk - Psv (B) 0-0 1-1 2016-09-30 21:00 HOL2
323 Albion Rovers - Queens Park 1-0 2-0 2016-10-01 17:00 IK1
403 Cambridge - Middlesbrough U 1-1 2-1 2016-10-04 21:00 INTK
440 Solihull Moors - Southport 0-0 4-0 2016-10-04 21:45 IBSL
165 Guiseley - Southport 0-0 2-1 2016-10-08 17:00 IBSL
542 Ajax (B) - De Graafschap 2-1 4-2 2016-10-17 21:00 HOL2
169 Blau-Weiss Lin - Fac Wien 0-0 0-0 2016-10-21 19:30 AU2
340 Stranraer - East Fife 0-1 1-1 2016-10-22 17:00 IK1
165 MVV Maastricht - Volendam 0-1 1-2 2016-10-28 21:00 HOL2
299 Peterhead - Stranraer 0-0 2-0 2016-10-29 17:00 İK1
300 Queen`s Park - Stenhousemuir 0-1 0-3 2016-10-29 17:00 İK1
406 Kongsvinger - Ullensaker 1-0 2-3 2016-10-30 15:00 NOR2
631 Mogi Mirim - Botafogo Ribeir 0-1 1-3 2004-2016 Yok BRPL
464 Honefoss - Bryne 0-2 1-2 2004-2016 Yok NOR2
435 Asane Fotball - Nest Sotra 1-0 2-0 2004-2016 Yok NOK
258 Strommen - Honefoss 1-0 1-0 2004-2016 Yok NOR2
419 Baerum - Levanger 2-0 3-2 2004-2016 Yok NOR2
489 Breidablik - Valur 0-0 1-0 2004-2016 Yok IZL
490 Fjolnir - Keflavik 0-0 1-0 2004-2016 Yok IZL
152 Mogi Mirim - Sampaio Correa 0-1 1-1 2004-2016 Yok BR2
316 Hodd - Kristiansund 0-0 0-1 2004-2016 Yok NOR2
356 Fjolnir - Akranes 1-0 2-0 2004-2016 Yok IZL
209 Asane Fotball - Honefoss 1-0 2-1 2004-2016 Yok NOR1
243 Fredrikstad - Jerv 0-0 1-0 2004-2016 Yok NOR1
468 Seinajoen Jk - Hafnarfjordur 0-0 0-1 2004-2016 Yok AVL
506 Hafnarfjordur - Seinajoen Jk 0-0 1-0 2004-2016 Yok AVL
229 Akranes - Vestmannaeyjar 1-1 3-1 2004-2016 Yok IZL
231 Haka - Oulu 1-0 1-1 2004-2016 Yok FIN2
433 Fylkir - Fjolnir 0-3 0-4 2004-2016 Yok IZL
188 Dunfermline - Cowdenbeath 0-0 5-1 2004-2016 Yok IKLK
391 Shamrock Rover - St Patricks 0-0 0-0 2004-2016 Yok IRLK
385 Honefoss - Nest Sotra 1-0 2-2 2004-2016 Yok NOR1
262 Jyvaskyla - Oulu 0-0 0-0 2004-2016 Yok FIN2
354 General Diaz - San Lorenzo (Pa 0-1 1-1 2004-2016 Yok PAR
189 Oulu - Turku 0-0 1-1 2004-2016 Yok FIN2
488 Vestmannaeyjar - Keflavik 2-0 3-0 2004-2016 Yok IZL
500 Kr Reykjavik - Valur 1-1 2-2 2004-2016 Yok IZL
622 Stjarnan - Fylkir 1-0 1-0 2004-2016 Yok IZL
208 Queens Park - Elgin 2-0 2-1 2004-2016 Yok IKCK
320 Halmstad - AFC United 0-1 0-2 2016-11-05 18:00 İSÇ2
135 Kashima Antlers - Vissel Kobe 1-0 2-1 2016-11-12 08:00 JPK
240 Oulu - KPV 0-0 1-2 2017-03-04 16:00 FİK
135 İspanya U19 - İngiltere U19 0-1 0-3 2017-03-24 18:00 U19
553 J. Aurich - S. Huancayo 1-1 1-1 2017-04-30 23:30 PTV
268 İskoçya U17 - Macaristan U17 1-0 1-1 2017-05-06 17:00 E17
412 Lekhwiya - Al Fateh 4-0 4-1 2017-05-09 18:30 AŞMP
181 Angelholm - Karlskrona AIF 2-1 3-1 2017-05-12 20:00 İSV3
285 OPS - Gnistan 1-1 1-1 2017-05-13 17:00 FİN2
478 Nac. Asuncion - G. Diaz 2-2 2-4 2017-05-30 02:10 PAR
135 Meizhou Hakka - Qingdao Huanghai 0-0 1-2 2017-06-24 11:30 Ç2L
189 OPS - Grankulla IFK 1-0 4-1 2017-07-01 18:00 FİN2
255 Univ. Cat.(Ekv.) - Emelec 0-0 1-1 2017-07-09 20:00 EPA
415 Marsilya - Sporting 1-0 2-1 2017-07-18 20:00 HAZ
193 G. Diaz - Ind. CG 2-0 4-0 2017-08-12 00:00 PAR
442 Chiasso - Wil 0-0 3-0 2017-08-19 20:00 İSCL
443 Rapperswil - Wohlen 1-1 3-2 2017-08-19 20:00 İSCL
544 Suwon FC - Asan M. 0-0 0-1 2017-08-20 13:00 GK2L
576 Odra Opole - Rakow Czestochowa 0-0 1-0 2017-08-23 18:00 POL2
737 Oulu - Haka 0-0 0-1 2017-08-28 18:30 FİN2
611 Haukar - Leiknir R. 3-1 5-3 2017-08-31 22:15 İ2L
184 Beijing Enterprises - Shanghai Shenxin 1-1 1-2 2017-09-02 14:35 Ç2L
344 KPV - Jaro 0-0 0-0 2017-09-09 17:00 FİN2
434 Winterthur - Chiasso 0-0 1-1 2017-09-09 20:00 İSCL
392 Thor A - Leiknir R. 3-1 3-3 2017-09-16 17:00 İ2L
507 Mont. Wanderers - Rac. Montevideo 1-0 1-1 2017-09-16 22:00 UPC
508 R. Juniors - P. Colonia 0-0 2-0 2017-09-16 22:00 UPC
251 Busan - Bucheon 0-0 1-0 2017-09-16 13:00 GK2L
265 Tegs SK - Sandvikens 1-0 3-2 2017-09-23 15:00 İSV3
590 Breidablik - Vestmannaeyjar 1-1 3-2 2017-09-24 17:00 İZL
222 D. Transcendence - Qingdao Huanghai 0-3 0-3 2017-09-23 14:00 Ç2L
273 Seoul E-Land - Daejeon C. 0-0 0-0 2017-09-30 11:00 GK2L
764 Winterthur - Rapperswil 0-1 0-1 2017-10-16 21:00 İSCL
963 San Jose - Wilstermann 0-1 3-1 2017-10-20 01:30 BPC
292 Honka - TPS Turku 0-0 1-1 2017-10-21 15:00 FİN2
472 Daejeon C. - Ansan G. 0-1 1-1 2017-10-29 09:00 GK2L
666 Blooming - O. Petrolero 0-1 2-2 2017-11-06 02:30 BPC
428 Winterthur - Wil 1-0 2-0 2017-11-18 21:00 İSCL
604 Mont. Wanderers - R. Juniors 0-0 1-0 2017-11-19 23:00 UPC
120 GalwayUnited - Drogheda 0-0 0-1 2018-12-31 21:45 İR1
398 Breidablik - Stjarnan 0-0 0-1 2018-12-31 23:00 İZL
423 KaAkureyri - Fylkir 2-0 5-1 2018-12-31 20:00 İZL
489 RappersvilJon - Aarau 1-0 2-1 2018-12-31 19:00 İSV2
699 Ferencvaros - MolVidi 2-1 2-2 2018-12-31 19:00 MAC
352 Schaffhausen - Winterthur 1-0 2-2 2018-12-31 18:30 İSV2
525 Winterthur - RappersvilJona 2-0 3-2 2018-12-31 17:00 İSV2
128 JefUtdChiba - TochigiSc 0-0 0-0 2018-12-31 08:00 JAP2
266 Zemplin - Skf Sered 1-0 1-0 2019-02-16 16:00 SLVK
389 Zemplin - Nitra 0-0 0-0 2019-02-23 18:00 SVK
411 Al Hilal (Riyad) - Al Duhail 1-0 3-1 2019-03-12 18:45 AŞMP
421 Slovakya (U17) - Sirbistan (U17) 0-0 1-3 2019-03-26 19:00 U17
357 Schaffhausen - Rapperswil-Jona 0-0 0-2 2019-04-13 18:30 İSV2
323 Sc Kriens - Schaffhausen 0-0 1-2 2019-04-20 18:30 İSV2
572 Cd Mafra - Farense 0-0 0-1 2019-05-12 18:00 POR2
350 Ruzomberok - Dac 1-0 1-0 2019-05-18 18:00 SVK
168 Zilina - Ruzomberok 1-1 4-2 2019-05-24 20:00 SVK
475 Hafnarfjordur - Akranes 0-0 2-1 2019-05-30 19:00 İZK
197 Ekenas - Kajaani 0-2 0-2 2019-07-20 17:00 FİN2
509 Real Madrid - Tottenham 0-1 0-1 2019-07-30 19:00 HAZ
593 Aurora - Oriente Petrolero 1-0 2-1 2019-08-11 22:00 BOLİ
226 Throttur R. - Keflavik 0-3 1-3 2019-08-23 23:00 IC2
Trabzonspor - Kasımpaşa 3-2 3-4 2020-10-30 20:00 SÜL

ORAN SEÇ

Karşılaştırmak istediğiniz oranları seçin
(En fazla 10 adet)

HESAPLA



İDDAA PROGRAM

Bir önceki sayfaya dönemden buradan da maç değiştirenilirsiniz