• Versiyon 4.5 +

  Gelecek Update

  Yorum yapmak ve maç tahmini yazmak mümkün olacak. Ufak çaplı site içi forum oluşturulacak. Bilinen forumlardan değil!!!

  Kupon oluşturup bunu takip etmek mümkün olacak.

  Kendi oluşturduğunuz filtreleri isimlendirerek kaydedebileceksiniz!

  Ve mobil uygulama geliyor! Çalışmaları başladı bile!

 • Versiyon 4.0

  05/04/2017

  Lig filtresi filtrelere dahil edildi. Bazı arkadaşlarımız bunun doğru sonucu elde etmek açısından yararlı olacağını söylüyor. Versiyon 4 ile artık bu mümkün ve bakalım sonuçlar gerçeğe ne kadar yaklaştı?

 • Versiyon 3.2

  15/03/2017

  Mart 2017 ortalarında yaptığımız update ile bazı buglar düzeltilerek, program yayınlanma tarihi ve oran güncellemeleri iddaa ile paralel hale getirildi.

 • Versiyon 3.0

  Veeeee Uzun zamandır aklımızda olan Üyelik Sistemini hayata geçirdik. Bazılarının hoşuna gitmedi elbet anlayışla karşılıyoruz. Fakat bunca verdiğimiz emeğin ufacık bir karşılığı olsun istedik. Gerçekten ufacık!!! İleriki güncellemelerde üyelik sisteminin bir çok artısını göreceksiniz. Bu güncellemede profil sayfanız ve fotoğrafınız oldu, hesap ayarlarınızı ve üyelik sürenizi görebiliyorsunuz. Biz de vefalı üyelerimizi!

 • Versiyon 2.0

  Biz analizler hep ms1 ms2 ve iy0 oranları ile yaptık. Bu güncelleme Sistem için bir kırılma noktası oldu. Artık analizinizi istediğiniz oranları seçerek siz yapabiliyordunuz. Analiz sayfasında oran seç bölümünden bunu deneyebilirsiniz.

 • Versiyon 1.6

  Twitter widget'ı ile tweetlerimizi canlı sonuç frame'i ile canlı sonuçları da sitemize dahil ettik. En önemlisi artık analizlerinizin hangi maçlara dayandığını tek tek görebildiniz. Analiz sayfasının altındaki İstatistik verisini açarak bu dataya ulaşabilirsiniz.

 • Versiyon 1.5

  Kullanıcı profilimiz arkadaş çevremizi aşalı çok olmuştu. Yarattığımız bir sistemden yararlanan insanların artışı bizi daha da motive ediyordu. Kullanıclar güncel fixtürden maçını seçip analizini yapabiliyordu artık. Fakat maçı seçmeden önce yüzdeliklerin bir kısmını görebilmek istediler. Sonuçta onların zamanları değerliydi. :D Bizde anasayfadaki programa yüzdelikleri de yazdık. Hatta maç içerisine de programı koyduk ki zamandan tasarrufları artsın. Bir daha asla programa bakmak için anasayfa dönmek gerekmedi. :D

 • Versiyon 1.3

  Seçilen oranlar ile filtre yapıldığında kaç tane maç ne bitmiş görmek herkez için çok açık bir sonuç değildi sanki! Bizde sonuçları Yüzdelik dilimler olarak hesaplama kararı aldık. Artık sonuç sayıları yerine yüzdelik değerler vardı karşımızda! Evet daha Güzel olmuştu. Yüzdelikleri hazırlarken oluşturduğumuz altyapı bize en iyi oranlı tahminleri ve tutan sonuçları da gösterebilme imkanı sunmuştu.

 • Versiyon 1.2

  Sistem sadece çevremizde yayılmaya başlamıştı ki, daha kolay bir kullanım isteyen arkadaşlarımız oldu. İstedikleri maçın oranları ile otomatik analiz yapılsın istiyorlardı. Bu durum sınırsız oran kombinasyonu ile olmayan maçların bile analizini kaydetmemize engel olacak ama kullanıcı dostu olacaktı. Bu radikal karar rotamızı tamamen değiştirerek; bizi, sistemi tüm kullanıcılara açmaya itti. Bizim için önemli olan rakamlarken birden kullanıcı dostu arayüz geliştirmek oldu.

 • Versiyon 1.0

  Sistemi ilk hayata geçirdiğimizde sadece profesyoneller için tasarlanmıştı ve kullanımı oldukça zordu. Analizi yapılacak karşılaşmanın oranlarını elle girerek sonuç alıyorduk. Bunun yanına birde haftanın programını koymuştuk. Sadece rehber olması için, o program bu gun maça tıklayıp analizi otomatik yaptığınız ana sayfaya dönüştü.