İddaaCETVELİ Kullanımı

Maçları analiz ederek nasıl biteceğini matematiksel olarak tahmin eden bu sistem, tahminlerini oran bazında eşleşen eski maçlara dayandırmaktadır. Peki nasıl kullanılır;


Anasayfadan başlayalım

En üstte sırf renk olsun şekil olsun diye banner bölümümüz yer alır. Yakında değiştireceğiz. Sağdaki 3 alt alta küçük resimde bizim seçtiğimiz maçlar var. Bu resimelerde maç ismi yazmaz. Tıklarsanız maçın tüm oranlarını görebilirsiniz.

Anasayfa butonları

Banner bölümünün hemen altında bulunan bu iki buton sizi tutan maçlara ve en iyilere yönlendirecek. Yüzdesine göre oranın da iyi olduğu maçları EN İYİLERDE filtreliyoruz. Bu sayfada, maçların oranına göre riski de artarken, süpriz yakalama şansınız da bulunmakta.

Maç Listesi

Butonların da hemen altında maç listesi başlamakta. Tarihe göre sıralanan maç listesinde o haftanın fikstüründe yer alan tüm maçlar bulunmaktadır. Burada amaç analiz etmek istediğiniz maçı seçmeniz. Bu seçimi yaparken yardımcı olması için başlıca oranları ve bu oranların yüzdeleri de bulunmakta.

Analiz Sayfası

Analiz yapmak istediğimiz maça tıklayınca analiz sayfamız bu şekilde görünmekte. Neye göre analiz yaptığımızı Analiz Sistemi sayfamızda inceleyebilirsiniz. Bu sayfada kısaca hangi orana ne kadar şans verdiğmizi gösteriyoruz. Sağ panelde, kendi analizinizi yapabilmeniz için oran seç tablosu ve karşılaşmayı değiştirebilmeniz için iddaa programı bulunmaktadır. Sayfanın alt kısmında ise analizin hangi oranlar baz alınarak yapıldığı ve eşleşen maç sayısı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eşleşen tüm maçları ise İSTATİSTİK VERİSİNİ açarak görebilirsiniz.

Analiz Sayfası - Sağ Panel

ORAN SEÇ : Bu bölüm analiz edilen karşılaşmanın hangi oranlar filtrelenerek analiz edileceğini belirlemenize yarar. Buradaki seçiminiz yüzdelikleri değiştirir ve istediğiniz sonucu almanıza yardımcı olur. Excell analizleri yapan kullanıcılarımız bu konuda deneyimlidir fakat, yeni başlayanlar için çok yakında detaylı bir rehber hazırlayacağız.

İDDAA PRORAMI : Bu panelden -tıpkı anasayfadaki gibi- fikstürdeki karşılaşmaları bulabilir ve istediğiniz karşılaşmayı seçerek onu analiz etmeye başlayabilirsiniz. Tarihe tıklayınca karşılaşmalar sıralanacaktır.

Analiz Sayfası - Alt panel

Yukarıda anlatılan ORAN SEÇ bölmünü hatırlayın. Analizin burada seçtiğimiz oranlarla aynı oranlara sahip geçmiş karşılaşmalar bulunarak, bu karşılaşmaların sonuçları değerlendirilerek yapıldığını biliyoruz. Bu panelden; hangi oranlar eşleştirlmiş ve kaç karşılaşma eşleşmiş bilgisini öğrenebiliyoruz. Ayrıca bu eşleşen maçların tümünü İstatistik Verisini açarak inceleyebiliriz.